Dookoła Zielonego Wzgórza po praz czwarty!

Dookoła Zielonego Wzgórza po praz czwarty!

Już po raz czwarty dnia 1 czerwca na terenie kompleksu Zielone Wzgórze odbył się wyścig rowerowy współorganizowany przez Stowarzyszenie Omega i fundację Dary Losu Ryszarda Rynkowskiego. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych w wyścigu wzięło udział dwudziestu uczestników, którzy wystartowali w trzech kategoriach wiekowych.

 

Dzięki uprzejmości Pana Wojciecha Wojtasa z Pracowni Gastronomicznej 6 Zmysł uroczystość wręczania odbyła się w restauracji przy ul. Wczasowej 1A. Najlepszym sportowcom puchary oraz nagrody wręczał prezes Stowarzyszenia Omega Zdzisław Brążkiewicz wraz z Ryszardem Rynkowskim. Każdy uczestnik wyścigu otrzymał pamiątkowy dyplom, nagrodę oraz słodki upominek od przewodniczącego Sejmiku Kujawsko-Pomorskiego Ryszarda Bobera. Równie duże emocje wzbudziła loteria, w której mali sportowcy wygrywali atrakcyjne gadżety rowerowe.

 

Zawody odbyły się zgodnie z zasadą fair play w miłej i przyjaznej atmosferze. Wszystkie dzieci ukończyły wyścig zmęczone ale z uśmiechami na twarzach.

 

Na fotorelację zapraszamy do naszej GALERII.

 

Do zobaczenia za rok!

Stowarzyszenie Omega

ul. Wczasowa 1A
87-300 Brodnica
Telefon: 56 12 345 67
E-mail: zbperfekt@eisp.pl